WEB TASARIM

Güçlü ve modern teknolojiyi yansıtan web tasarım, müşterilerimizin sektörlerine göre hızlı bir şekilde ilerlemelerini sağlarken ayrıca zirvede emin adımlarla ilerlemenizi ve daima kalıcı olmanıza yardımcı olur. Gelişmiş tasarımlarımız ile kimliğinizi ön planda tutan ve logonuzun her yerde kalıcı olmasını sağlıyoruz. Rengarenk bir renk cümbüşünün ortasında kendinizi bularak gökkuşağı üzerindeki tarifsiz mükemmel renkleri görerek hayal ettiğiniz büyümeyi burada gerçekleştirebilirsiniz. Kalıcı ve etkin çözümlerimiz ile müşterilerimizin marka bilincini oluşturmalarında onlara yardımcı oluyoruz. İstediğiniz renk kategorilerinde şirketinizin barındırdığı renklerde sizlere özel mükemmel tasarımlar yapıyoruz. Müşterilerimize kısa ve açık bilgilendirmeler bulunan siteler yaparak ziyaret edenlerin istedikleri maksimum bilgiyi özet bir şekilde anlamalarını sağlıyoruz. İnternet dünyası her geçen gün gelişiyor, bizde bu gelişmeleri müşterilerimizin istekleri doğrultusunda projelerini güncel tutuyoruz. İlgi çeken mükemmel siteler ortaya koyarak, ziyaretçilerin gereksiz bilgiler ile karşılaşmalarına engel oluyoruz. Yaptığımız projeler ile müşterilerimize hızlı destekler vererek onların projelerine çözüm ortaklığı sunuyoruz. Web site sorunlarına hızlı bir şekilde destek vererek müşterilerimizin ilerlemek istedikleri alanlara göre projelerine en şeffaf ve en uyumlu renkleri kullanıyoruz. Çalıştığımız müşterilerimizle aktif bağlantılarımız her an devam etmektedir.

 

Şirketinizin internet dünyasında hızlı bir şekilde ilerleyebilmesi için bir web sitesine ihtiyacınız var. Yaptırmak istediğiniz web sitenizi oluştururken web tasarım birimimizle çalışarak kurumsal kimliğinizin ön plana çıkması için gerekli çalışmaları yapıyoruz. Markalaşma sürecinizi tamamlanmanız için sizlere marka tescil hizmetini de sunuyoruz. Güvenli bir internet deneyimini yaşamanız için sitelerinizi tasarlarken modern çağa ayak uydurmasını sağlıyoruz. Bayilik şeklinde çalışan şirketlere özel B2B tasarımları yaparak sizlere ve bayilerinize farklı bir deneyim sunuyoruz. Gelişen teknoloji ile internet üzerinden alışveriş yapan internet kullanıcıları her geçen gün artmaktadır. Alışveriş siteleri açmayı planlayan müşterilerimize e-ticaret alanında hızlı ve güvenilir  bir hizmet sağlamak için B2C e-ticaret sistemini kullanarak web sitelerinizi tasarlıyoruz. Uluslar arası standartlara uygun olarak hizmetlerimizi veriyoruz. Müşterilerimize en uygun fiyatları sunarak onlara kaliteli ve güvenli hizmeti vererek memnuniyetlerini sağlıyoruz.  Kupa Medya Bilişim Danışmanlık ve Ajans Hizmetleri olarak çalışmış olduğumuz müşterilerimize görsel kaliteyi sunarak, yapmış olduğumuz çalışmalarımız ile müşterilerimize sürekli  destek vererek sorunsuz bir hizmet vermek için çalışıyoruz. Dünya çapında bir marka olmanız için yurtdışına açılış temellerinizi birlikte atıyoruz. Web sitenize istediğiniz dil özelliklerini ekleyerek uluslar arası çalışmalarınıza öncü oluyoruz. İnternette yapmak istediğiniz reklamlarınız için sizlere reklam departmanımızla yardımcı oluyoruz. Ülkemizdeki firmaları uluslar arası teknoloji ile tanıştırarak, Türkiye sermayesine katkı sağlıyoruz.

 

Profesyonel bir web tasarım ile müşterilerinize daha hızlı ulaşmanız için yenilikçi tasarımlarımızı web sitelerinize uygulayarak sizlerin internet dünyasında zirveye çıkmanıza yardımcı oluyoruz. Sürekli güncellenen yapımızla, müşterilerimiz ile aktif irtibat sağlayarak sorunlarına çözüm ortaklığı yapıyoruz. İnternet dünyasındaki geniş yelpazede milyonlarca sektör bulunmaktadır. Çalıştığınız sektörün öncüsü olmanız için sizlerin isteği doğrultusunda SEO ( Google Arama Optimizasyonu ) çalışmaları yapılmaktadır. Web sitelerinizin kaliteli ve güvenilir olabilmesi için oluşabilecek siber saldırılara karşı güvenlik duvarları en üst düzeydedir. Gelişen teknoloji her sektörü yenilikçi arayış ihtiyacına sokmaktadır. Bizde bu arayış ihtiyacını doğru kullanarak ARGE ( Araştırma ve Geliştirme ) çalışmaları yapıyoruz. Yapmış olduğumuz çalışmalar sayesinde güncellenecek ve geliştirilecek birimlerimize teknolojik ihtiyaçlara uygun olacak şekilde yatırımlar yapıyoruz. Değerli müşterilerimize en kaliteli ve en güvenilir hizmeti sunmak için yoğun bir tempoda çalışıyoruz. Mükemmel internet deneyimini yaşamanız için  Kupa Medya Bilişim Danışmanlık ve Ajans Hizmetleri’ni tercih edebilirsiniz.

teklif iste2
form aç form kapat

TEKLİF İSTEYİN

KREATİF ÇÖZÜMLER

EKİBİMİZDE UZMAN KADROMUZ İLE SİZLERLERLEYİZ!

GÖNDER