© 2012 - 2022. Kupa Medya - Kurumsal Web Tasarım Ajansı

Kupa Medya Müşteri Hizmetleri : 444 2 689

IOS & Android
Mobil Uygulama
Geliştirme

Fikir, strateji, tasarım, geliştirme, dağıtım ve sergi hespi bir arada!
Firmanızın ihtiyaçlarına yönelik esnek yazılımlar ile size özel mobil uygulamalar geliştiriyoruz. Geliştirdiğimiz mobil uygulamalar ile dijital pazarlamadaki gücünüzü ve ticaret kalitenizi artmasını sağlıyoruz.

 

mobil uygulama çözümleri

Bilinirliğinizi Arttırın


Kullanıcı dostu, kolay kullanım arayüzü ile birlikte müşterilerinize karşı güçlü duruş sergileyerek şirket bilinirliğinizi ve satışlarınızı arttırın! Her iki platformda da firmaya özgün mobil uygulamalar geliştitiyoruz.

Mobil Bildirimler İle Dikkatleri Üzerine Çekin


Dijital pazarlamada uygulanan satış stratejilerinden biri olan SMS ve Mailing' den beklenen dönüşlerin alınamadığı bu zaman da yerini mobil bildirimlere bırakıyor.
mobil uygulam bildirim

Kurumsal Web Tasarım Ajansı

Web Siteniz Ne Kadar Hızlı? Ne Kadar Profesyonel Bir Web Tasarıma Sahipsiniz?

Yenilikçi, markaya özgün kurumsal ve e-ticaret sitelerini üstün kullanıcı deneyimi sunan Kupa Medya, markanızın bilinirliğini arttırarak dijital dünyaya ait tüm ihtiyaçlarınıza çözümler sunuyor.

Kod kirliliğine son! Tasarladığımız mimari sayesinde altyapı tamamen SEO yapısına uygun olarak hazırlanmaktadır. Arama motoru botlarının kolaylıkla tarayabileceği bir kod yapısı göz ardı edilmemesi gerekir. Bu sayede web sitenizin belirlediğiniz anahtar kelimelerde ön sayfalarda yer alması muhtemel konumda!

Web Tasarım

Kreatif çalışmalarımız ile profesyonel bir web tasarım sunarak ziyaretçilerinizi güç bir altyapıyla zirvede karşılamaya hazır mısınız?

E-Ticaret

Pazaryerlerini bir araya topladık! Kalıcı ve etkin çözümlerimiz ile müşterilerimizin marka bilincini oluşturmalarında yanındayız.

Mobil Uygulama

Bilinirlik ve profesyonelliğe bir adım daha! Ios ve android uygulamalar ile müşterilerinize daha da yaklaşın, satışlarınızı arttırın.

Dijital Pazarlama

Markanızın bilinirliği emin ellerde! Paydaşlarınıza karşı projelerinizi en iyi şekilde tanıtmak için bize ulaşın.

Web Tasarım Ajansı

Projelerin İçin Sabırsızlanıyoruz!

Yenilikçi, markaya özgün kurumsal ve e-ticaret sitelerini üstün kullanıcı deneyimi sunan Kupa Medya, markanızın bilinirliğini arttırarak dijital dünyaya ait tüm ihtiyaçlarınıza çözümler sunuyor.

TEKLİF AL