MOBİL UYGULAMA

Mobil uygulama, her gün yanımıza almadan dışarı çıkamadığımız akıllı telefonlarımız, tabletlerimiz gibi cihazlarımız özel olarak kodlanarak tasarlanmış yazılımlara mobil uygulama denilmektedir. Ulaşmak istediğiniz kitlenin kullanmış olduğu cihazlara göre tasarlanıp yazılım işlemleri yapılmaktadır. Uygulamalarınız iki farklı işletim sistemine göre yazılmaktadır. Bunlardan birinci IOS yazılımıdır. Iphone, Ipad gibi cihazlarda uygulamalarınızın çalışmasını istiyorsanız uygulamanız IOS tabanlı olarak sürekli geliştirilmelidir. Samsung, Huawei, HTC, Sony marka telefon ve tablet kullanan kullanıcılarına hitap etmek için Android işletim sistemi olan bu cihazlara uygulamalarınız Android tabanlı geliştirilmelidir. IOS tabanlı geliştirdiğimiz uygulamalarınızı Apple’ın market aracı olan App Store’dan indirebilirsiniz. Android işletim sistemi olan cihazlara uygulamalarınızı Google Play Store üzerinde indirebilirsiniz.

 

Reklam bütçeniz fark etmeksizin ne kadar ayırırsanız ayırın, toplam 1 milyardan fazla kullanıcıya başka türlü ve maliyeti az olan bir şekilde ulaşmanızın imkansız olduğunu bütün mobil uygulama yapmak isteyenler az çok bilmektedir. Şirketiniz IOS veya Android sistemlerde yer alması için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Günümüzde insanların telefonlarda geçirdiği zamanın %69’u mobil uygulamalarda geçiriliyor. Akıllı telefon kullanıcılarının yaklaşık olarak %79’u telefonlarını ürün sipariş ederken aktif olarak kullanıyor. En yaygın kullanıma sahip işletim sistemleri IOS ve Android tabanlı yazılımlardır. Uygulama fiyatı, müşterinin yazılımda istediği özelliklere göre farklılık göstermektedir. İşçilik ve uygulamanın araştırma ve geliştirme süreleri arttıkça fiyatlarda doğru orantılı olarak belirli düzeyde artar. Uygulamaların fiyatları ilk piyasaya çıkış zamanlarındaki gibi yüksek maliyetli değildir. Eğer sizlerde bir uygulama yaptırmak istiyorsanız bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Çoğu mobil uygulama gelişen çağa uygun olarak akıllı cihazlarda tanımlı olarak gelmektedir. İstediğiniz uygulamaları IOS için Appstore’dan, Android için Google Play Store’da bulunan sanal mağazalardan satın alabilirsiniz.  Uygulamaları ücretsiz ve istediğiniz zamanda alabilirsiniz. Ancak bazı uygulamalar ücretli olarak kullanıcılara hizmet vermektedir. Bu ücretli uygulamaları alabilmeniz için kredi kartı bilgilerinizi girmeniz gerekmektedir. Kupa Medya Bilişim Danışmanlık ve Ajans Hizmetleri olarak uygulama ihtiyaçlarınızı geniş ve profesyonel yazılım ekibimiz ile birlikte yoğun bir tempoda çalışarak istediğiniz özellikleri entegre ederek benzersiz bir deneyim yaşamanızı sağlıyoruz.

teklif iste2
form aç form kapat

TEKLİF İSTEYİN

KREATİF ÇÖZÜMLER

EKİBİMİZDE UZMAN KADROMUZ İLE SİZLERLERLEYİZ!

GÖNDER