© 2012 - 2022. Kupa Medya - Kurumsal Web Tasarım Ajansı

Kupa Medya Müşteri Hizmetleri : 444 2 689

Firmanıza Özel

Web Yazılım Çözümleri

İhtiyaçlarınızı dinliyoruz, önemsiyoruz, kurguluyoruz, yazıyoruz, çiziyoruz ve daha neler neler... Şirketinize zaman kazandıran ve düzene koyan akıllı çözümler için bize ulaşın.

web yazılım geliştirme

Akıllı Yazılım Çözümleri


Şirketinize zaman kazandıran ve düzene koyan akıllı çözümler ile birlikte hızlı, dinamik ve profesyonel web yazilim!

Kullanıcı Dostu


Kullanıcı dostu, kolay kullanım arayüzü ile size özel hazırlanan bir yazılım olduğu için hazır yapılardaki gibi karmaşadan uzak olur ve bu konuda uzman personel bilgisi ve gereksinimi olmaz.
web yazılımı ile stoklarınızı kusursuz yönetin
kurulum gerektirmeyen yazılım

Kurulum Gerektirmez


Yazılım indirme, kurma veya benzeri sorunlarla gibi lüzumsuz sorunlarla vakit kaybetmezsiniz. Herhangi bir işletim sistemine ya da donanıma has yazılımlara ihtiyaç duymadan internet olan her cihazdan erişim sağlayabilir, kolayca yönetebilirsiniz.

Mobil Uyumlu


Hazırladığımız özel yazılım paketleri responsive olarak hazırlanmaktadır. Tüm ekranlara uyumlu ve elverişli bir yazılım! Bunların yanısıra Android ve IOS uygulamaları ile de stok ve siparişlerinizi arttırmaya yönelik stratejik adımlar atın.
mobil uyumlu yazılım
e-ticaret-cozumleri

Stoklarınızı Yönetin


Marka, kategori ya da stok girişlerinde sürpriz kısıtlamalar yok ve tamamen sınırsız. %100 yerli yazılımımız olan stok yazılımı ile tüm giriş çıkışları zengin raporlamalar ile yönetin.

Cari & Ön Muhasebe


Tüm cari borç alacak takibi, fiyat teklifleri, alış-satış faturaları, doküman ve müşteri bilgilerinize ister cepten ister web'den hızlıca ulaşabilir, zengin filtreleme yapısı ile işlemlerinizi hızlıca halledebilirsiniz.
cari muhasebe entegrasyonu
web yazilimi plasiyer

Müşterilerinize Özel Plasiyerler


Her müşterilerinize ayrı ayrı temsilci tanımlayarak birebir müşteri ilişkisi ile satışlarınızı arttırmaya dayalı çözümler ile hem satışlarınnızı hem de müşterileri ilişkilerinizi güçlendirin!

Kurumsal Web Tasarım Ajansı

Web Siteniz Ne Kadar Hızlı? Ne Kadar Profesyonel Bir Web Tasarıma Sahipsiniz?

Yenilikçi, markaya özgün kurumsal ve e-ticaret sitelerini üstün kullanıcı deneyimi sunan Kupa Medya, markanızın bilinirliğini arttırarak dijital dünyaya ait tüm ihtiyaçlarınıza çözümler sunuyor.

Kod kirliliğine son! Tasarladığımız mimari sayesinde altyapı tamamen SEO yapısına uygun olarak hazırlanmaktadır. Arama motoru botlarının kolaylıkla tarayabileceği bir kod yapısı göz ardı edilmemesi gerekir. Bu sayede web sitenizin belirlediğiniz anahtar kelimelerde ön sayfalarda yer alması muhtemel konumda!

Web Tasarım

Kreatif çalışmalarımız ile profesyonel bir web tasarım sunarak ziyaretçilerinizi güç bir altyapıyla zirvede karşılamaya hazır mısınız?

E-Ticaret

Pazaryerlerini bir araya topladık! Kalıcı ve etkin çözümlerimiz ile müşterilerimizin marka bilincini oluşturmalarında yanındayız.

Mobil Uygulama

Bilinirlik ve profesyonelliğe bir adım daha! Ios ve android uygulamalar ile müşterilerinize daha da yaklaşın, satışlarınızı arttırın.

Dijital Pazarlama

Markanızın bilinirliği emin ellerde! Paydaşlarınıza karşı projelerinizi en iyi şekilde tanıtmak için bize ulaşın.

Web Tasarım Ajansı

Projelerin İçin Sabırsızlanıyoruz!

Yenilikçi, markaya özgün kurumsal ve e-ticaret sitelerini üstün kullanıcı deneyimi sunan Kupa Medya, markanızın bilinirliğini arttırarak dijital dünyaya ait tüm ihtiyaçlarınıza çözümler sunuyor.

TEKLİF AL