© 2012 - 2022. Kupa Medya - Kurumsal Web Tasarım Ajansı

Kupa Medya Müşteri Hizmetleri : 444 2 689

Dijital

Pazarlama

Dijital ortamda firmaların hedef kitleleri ile daha yakın iletişim kurabilmelerine olanak sağlamasıyla, şu zamanda normal pazarlamaya göre dijital pazarlamanın tercih sebebi haline geliyor.

dijital pazarlama

Doğru Reklam,
Doğru Hedef Kitle

Firmaların hedef kitleleri ile daha yakın iletişim kurabilmelerine olanak sağlamasıyla, şu zamanda normal pazarlamaya göre dijital pazarlamanın tercih sebebi haline geliyor.

Google Reklamları


Gelişmiş Hedefleme Teknolojisi, görüntülü ve metin reklam ağı ile reklamlarınızı belirli bir içerik, belirli bir kitle, belirli bir konum veya bir çok hedefleme yöntemi kullanarak gösterebilirsiniz.
Google Reklamları
sosyal medya reklamları

Sosyal Medya Reklamları


Marka bilinirliğini artırmak, web sitesi trafiğini artırmak ve şirketiniz için potansiyel portföy oluşturmak için markanızı ve içeriğinizi sosyal medya kanallarında tanıtın.

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)


Site içi ve site dışı olmak üzere iki yönlü olarak değerlendirilir. Site içi optimizasyon yaparken, arama motorlarının sitelerinizi daha aktif bir şekilde tarayabilmesi ve anlamlandırması adına bazı teknik düzenlemelerin yapılmasıdır.
Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Kurumsal Web Tasarım Ajansı

Web Siteniz Ne Kadar Hızlı? Ne Kadar Profesyonel Bir Web Tasarıma Sahipsiniz?

Yenilikçi, markaya özgün kurumsal ve e-ticaret sitelerini üstün kullanıcı deneyimi sunan Kupa Medya, markanızın bilinirliğini arttırarak dijital dünyaya ait tüm ihtiyaçlarınıza çözümler sunuyor.

Kod kirliliğine son! Tasarladığımız mimari sayesinde altyapı tamamen SEO yapısına uygun olarak hazırlanmaktadır. Arama motoru botlarının kolaylıkla tarayabileceği bir kod yapısı göz ardı edilmemesi gerekir. Bu sayede web sitenizin belirlediğiniz anahtar kelimelerde ön sayfalarda yer alması muhtemel konumda!

Web Tasarım

Kreatif çalışmalarımız ile profesyonel bir web tasarım sunarak ziyaretçilerinizi güç bir altyapıyla zirvede karşılamaya hazır mısınız?

E-Ticaret

Pazaryerlerini bir araya topladık! Kalıcı ve etkin çözümlerimiz ile müşterilerimizin marka bilincini oluşturmalarında yanındayız.

Mobil Uygulama

Bilinirlik ve profesyonelliğe bir adım daha! Ios ve android uygulamalar ile müşterilerinize daha da yaklaşın, satışlarınızı arttırın.

Dijital Pazarlama

Markanızın bilinirliği emin ellerde! Paydaşlarınıza karşı projelerinizi en iyi şekilde tanıtmak için bize ulaşın.

Web Tasarım Ajansı

Projelerin İçin Sabırsızlanıyoruz!

Yenilikçi, markaya özgün kurumsal ve e-ticaret sitelerini üstün kullanıcı deneyimi sunan Kupa Medya, markanızın bilinirliğini arttırarak dijital dünyaya ait tüm ihtiyaçlarınıza çözümler sunuyor.

TEKLİF AL