© 2012 - 2022. Kupa Medya - Kurumsal Web Tasarım Ajansı

Kupa Medya Müşteri Hizmetleri : 444 2 689

Şimdilerde Ticaretin

E-ticareti makbul!

Mağazanıza özel e-ticaret sitelerini üstün kullanıcı deneyimi ile sunan Kupa Medya, markanızın bilinirliğini arttırarak dijital dünyaya ait tüm ihtiyaçlarınıza çözümler sunuyor.

e-ticaret çözümleri

Kolay Yönetilebilir E-Ticaret Arayüz Sistemi


Bir e-mağaza düşünün! Kolay sergiliyorsunuz. Muhteşem sunuyorsunuz. İyi de pazarlıyorsunuz. Bu hepsinin yanısıra en güzeli de 7/24 satış yapabiliyorsunuz.

15 Günlük Ücretsiz Deneme


Sizin için özenle hazırlanmış olan e-ticaret yazılım paketleri arama motoru dostu olup tüm ekranlara uyumlu bir şekilde çalışmaktadır. Muhteşem e-ticaret deneyimine hazır olmayı beklemeyin, direkt başlayın! 15 günlük e-ticaret deneyiminizin ardından mutlaka büyük ailemize katılacağınızdan eminiz!
eticaret 15 günlük ücretsiz deneme
e-ticaret muhasebe entegrasyonu

Muhasebe Entegrasyonu  


Mikro, Paraşüt, Logo gibi birçok muhasebe yazılımlarına entegreli bir şekilde çalışma olanağı sunan arayüz ile zaman kaybetmeye son! Kupa Medya ile ürün ve siparişlerinizi tek panelden yönetin, kazandığınız zamanı satışlarınıza ayırın.

Pazaryeri Entegrasyonu


Anlık ürün girişleri, siparişler, faturalar tek bir yönetim panelinde. Pazaryerleri; Trendyol, HepsiBurada, N11, Çiçek Sepeti, GittiGidiyor, Amazon ve Ptt AVM gibi mağazalara entegreli bir şekilde çalışmaktadır.
pazaryeri entegrasyonu
eticaret çözümleri

Sınırsız Ürün & Kategori


Marka, kategori ya da ürün girişlerinde sürpriz kısıtlamalar yok ve tamamen sınırsız. %100 yerli yazılımımız olan e-ticaret paketlerimiz ile size e-ticaretin keyfini çıkarın.

Mağazanız Cebinizde!


Sunduğumuz tüm e-ticaret yazılım paketleri responsive olarak hazırlanmaktadır. Tüm ekranlara uyumlu ve elverişli bir sanal mağaza! Bunların yanısıra Android ve IOS uygulamaları ile de satışlarınızı arttırmaya yönelik stratejik adımlar atın.
mobil uyumlu e ticaret
e ticaret ödeme yöntemi

Kolay ve Güvenli Ödeme 


SSL güvenlik sertifikası ve ücretsiz sanal pos altyapıları ile birlikte tüm bankalar, tek çatı altında topladık. Paytr , İyzico, Payu, İPara, PosBasit ve daha fazla sizler için listeledik!

Sektöre göre 12 aya kadar varan taksit olanakları ile müşterilerinize kolaylıklar sunun.

Kurumsal Web Tasarım Ajansı

Web Siteniz Ne Kadar Hızlı? Ne Kadar Profesyonel Bir Web Tasarıma Sahipsiniz?

Yenilikçi, markaya özgün kurumsal ve e-ticaret sitelerini üstün kullanıcı deneyimi sunan Kupa Medya, markanızın bilinirliğini arttırarak dijital dünyaya ait tüm ihtiyaçlarınıza çözümler sunuyor.

Kod kirliliğine son! Tasarladığımız mimari sayesinde altyapı tamamen SEO yapısına uygun olarak hazırlanmaktadır. Arama motoru botlarının kolaylıkla tarayabileceği bir kod yapısı göz ardı edilmemesi gerekir. Bu sayede web sitenizin belirlediğiniz anahtar kelimelerde ön sayfalarda yer alması muhtemel konumda!

Web Tasarım

Kreatif çalışmalarımız ile profesyonel bir web tasarım sunarak ziyaretçilerinizi güç bir altyapıyla zirvede karşılamaya hazır mısınız?

E-Ticaret

Pazaryerlerini bir araya topladık! Kalıcı ve etkin çözümlerimiz ile müşterilerimizin marka bilincini oluşturmalarında yanındayız.

Mobil Uygulama

Bilinirlik ve profesyonelliğe bir adım daha! Ios ve android uygulamalar ile müşterilerinize daha da yaklaşın, satışlarınızı arttırın.

Dijital Pazarlama

Markanızın bilinirliği emin ellerde! Paydaşlarınıza karşı projelerinizi en iyi şekilde tanıtmak için bize ulaşın.

Web Tasarım Ajansı

Projelerin İçin Sabırsızlanıyoruz!

Yenilikçi, markaya özgün kurumsal ve e-ticaret sitelerini üstün kullanıcı deneyimi sunan Kupa Medya, markanızın bilinirliğini arttırarak dijital dünyaya ait tüm ihtiyaçlarınıza çözümler sunuyor.

TEKLİF AL