© 2012 - 2022. Kupa Medya - Kurumsal Web Tasarım Ajansı

Kupa Medya Müşteri Hizmetleri : 444 2 689

Şimdilerde Ticaretin

E-ticareti makbul!

Mağazanıza özel e-ticaret sitelerini üstün kullanıcı deneyimi ile sunan Kupa Medya, markanızın bilinirliğini arttırarak dijital dünyaya ait tüm ihtiyaçlarınıza çözümler sunuyor.

e-ticaret çözümleri

Kolay Yönetilebilir E-Ticaret Arayüz Sistemi


Bir e-mağaza düşünün! Kolay sergiliyorsunuz. Muhteşem sunuyorsunuz. İyi de pazarlıyorsunuz. Bu hepsinin yanısıra en güzeli de 7/24 satış yapabiliyorsunuz.

15 Günlük Ücretsiz Deneme


Sizin için özenle hazırlanmış olan e-ticaret yazılım paketleri arama motoru dostu olup tüm ekranlara uyumlu bir şekilde çalışmaktadır. Muhteşem e-ticaret deneyimine hazır olmayı beklemeyin, direkt başlayın! 15 günlük e-ticaret deneyiminizin ardından mutlaka büyük ailemize katılacağınızdan eminiz!
eticaret 15 günlük ücretsiz deneme
e-ticaret muhasebe entegrasyonu

Muhasebe Entegrasyonu  


Mikro, Paraşüt, Logo gibi birçok muhasebe yazılımlarına entegreli bir şekilde çalışma olanağı sunan arayüz ile zaman kaybetmeye son! Kupa Medya ile ürün ve siparişlerinizi tek panelden yönetin, kazandığınız zamanı satışlarınıza ayırın.

Pazaryeri Entegrasyonu


Anlık ürün girişleri, siparişler, faturalar tek bir yönetim panelinde. Pazaryerleri; Trendyol, HepsiBurada, N11, Çiçek Sepeti, GittiGidiyor, Amazon ve Ptt AVM gibi mağazalara entegreli bir şekilde çalışmaktadır.
pazaryeri entegrasyonu
eticaret çözümleri

Sınırsız Ürün & Kategori


Marka, kategori ya da ürün girişlerinde sürpriz kısıtlamalar yok ve tamamen sınırsız. %100 yerli yazılımımız olan e-ticaret paketlerimiz ile size e-ticaretin keyfini çıkarın.

Mağazanız Cebinizde!


Sunduğumuz tüm e-ticaret yazılım paketleri responsive olarak hazırlanmaktadır. Tüm ekranlara uyumlu ve elverişli bir sanal mağaza! Bunların yanısıra Android ve IOS uygulamaları ile de satışlarınızı arttırmaya yönelik stratejik adımlar atın.
mobil uyumlu e ticaret
e ticaret ödeme yöntemi

Kolay ve Güvenli Ödeme 


SSL güvenlik sertifikası ve ücretsiz sanal pos altyapıları ile birlikte tüm bankalar, tek çatı altında topladık. Paytr , İyzico, Payu, İPara, PosBasit ve daha fazla sizler için listeledik!

Sektöre göre 12 aya kadar varan taksit olanakları ile müşterilerinize kolaylıklar sunun.
Web Tasarım Ajansı

E-Ticaret Projelerin İçin Sabırsızlanıyoruz!

E-Ticaret Yenilikçi, markaya özgün kurumsal ve e-ticaret sitelerini üstün kullanıcı deneyimi sunan Kupa Medya, markanızın bilinirliğini arttırarak dijital dünyaya ait tüm ihtiyaçlarınıza çözümler sunuyor.

E-Ticaret TEKLİF AL