KURUMSAL

2014 yılından bu yana bilişim sektörüne; Web Tasarım, Web Yazılım, E-Ticaret, Masaüstü Programlama, İnternet Reklamcılığı, B2B-B2C, Marka Tescil, SEO, Matbaa ve Kurumsal Kimlik çalışmalarıyla alanında uzman yazılımcılarla hizmet vermektedir. Türkiye’de tasarım alanında müşterilerine danışmanlık yaparak birden çok şirkete destek oluşturmuş ve alt yapısı gelişmiş bir yazılım firmasıdır. Ülkemizdeki teknolojik ihtiyaçlara karşılık vererek birlikte çalıştığı firmalarla ilişkilerini geliştirerek sektörde büyümeye devam etmektedir. Profesyonel bilgimizi sektörle paylaşarak  firmaların ihtiyaçlarını kaliteli ve güvenilir bir şekilde yerine getiriyoruz. Türkiye’de bulunan bütün firmalara, uluslar arası kalite standartlarına uygun olarak hizmet vermekte ve bizimle çalışan müşterilerimize en uygun fiyatları sunarak onların memnuniyetini sağlamaktayız.

 

Kupa Medya Bilişim Danışmanlık ve Ajans Hizmetleri olarak ihtiyaç duyulan web sitesi ihtiyacını, profesyonel yazılımcılarımız vasıtası ile en iyi şekilde yerine getirmekteyiz. Türkiye’deki firmaların markalaşmasını sağlamak için web sitelerini tasarlıyor ve kalıcı hale gelmelerini sağlıyoruz. İşletmelere sağladığımız katkılar ile hem şirket olarak başarılı bir şekilde ilerliyor hem de bizimle çalışan firmaları başarıya götürüyoruz. Uzman kadromuz sayesinde müşterilerimize ücretsiz danışmanlık sunarak, müşterilerimizin 7/24 sorunları çözmek için uğraşıyoruz. Geliştirmiş olduğumuz yazılımsal tasarımlar ile bizimle çalışan firmaları internet dünyasında bir adım daha ileriye götürüyoruz. Günümüzde teknolojinin hızla ilerlemesi ile birlikte internet kullanımı da her geçen gün artmaktadır. Hedef kitlesine ulaşmak isteyen firmalara kaliteli danışmanlık hizmeti sunuyoruz.

 

Yenilikçi yapımız ve benzersiz tasarımlarımız sayesinde bilişim ihtiyacı olan firmalara hizmet ediyoruz. Web sitesi geçen yıllar içerisinde önemini her an arttırmaktadır. Sizlerde hedeflediğiniz noktaya ulaşmak için ihtiyaç duyduğunuz web sitesini bizlere danışarak tasarlatabilirsiniz. Özgün ve benzersiz içerikler ile ziyaretçilerinize mükemmel bir internet deneyimi yaşatabilirsiniz. Özel olarak yazılmış metinler ve bir aynısının bulunmadığı görselleri tasarımcılarımız ve yazılımcılarımız ile birlikte hayata geçiriyoruz. Tasarımını baştan sona yaptığımız web sitelerini müşterilerimize sunarken, desteğimizi  her zaman devam ettireceğimizi taahhüt ediyoruz. Teknolojiye ayak uydurmaya çalışan firmaları ve bir marka ile dünyaya açılmaya çalışan herkese, kaliteli tasarımlarımız ile hizmet veriyoruz. Farklı bir deneyim arayanları ofisimize davet ediyoruz.

teklif iste2
form aç form kapat

TEKLİF İSTEYİN

KREATİF ÇÖZÜMLER

EKİBİMİZDE UZMAN KADROMUZ İLE SİZLERLERLEYİZ!

GÖNDER