SEO PAKETLERİ

Seo paketleri, web sitenizin internet dünyasında bulunan arama motorlarının sonuçlarında belirlediğiniz kelimelerde yükselmesine yönelik yapılan çalışmaların ana başlıklarından biridir.  Web sitenizin arama motorlarında yükselmesi için gereken çalışma ve iyileştirme yöntemlerini yani SEO’yu en iyi şekilde uygulamaktayız. Arama motorlarında birinci değil de geride kalan internet sayfalarına özel olarak çalışmalarımızı yürütmekteyiz. Her sitenin farklı kelimeler kullanacağını düşünerek farklı SEO çözümleri yapmaktayız. Paketlerimizi müşterilerimizin istekleri doğrultusunda planlıyor ve amaçlanan kelimelere özel olarak çalışmalar yapıyoruz. SEO uzmanlarımızın yoğun ve kaliteli çalışmaları sayesinde bugüne kadar birçok siteyi hedefledikleri yerlere getirdik. SEO uygulaması yapılmadan önce sitenizin SEO’ya uygun olup olmadığının tespit edilmesi gerekmektedir. Ayrıca hedef kelimelerinizin detaylı bir şekilde incelenmesi gerekmektedir.

 

Seo paketleri farklı seçenekler ile müşterilerimize sunulmaktadır. Çalışmalarımızı yaparken çevrimiçi varlığı arttırarak, sitenizi yenileyerek, web sitenizin bütün bağlantılarını inceleyerek çalışmalarımızı detaylı bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Firmanızın hedefleri doğrultusunda planlar oluşturuyoruz ve oluşturduğumuz planları müşterilerimize sunuyoruz. Müşterilerimizin onay verdiğini plan üzerinden çalışmalarımıza başlıyoruz. SEO çalışmasına uygun olmayan siteler için web sitelerinizi son teknolojiye uygun olarak tasarlıyor ve veri tabanı üzerinde çalışan tüm web yönergelerinin uyumlu olmasını sağlıyoruz. Genel SEO yönergeleri doğrultusunda tasarımlarınızı belirli periyotlarda denetliyoruz. Anti SEO çalışılan siteleri değerlendiriyor ve bu değerlendirmeyi müşterilerimize sunuyoruz. Site içi ve site dışı SEO uygulamaları yapıyoruz. Site hızınız doğrultusunda sayfalarınızdaki kod ve görsellerin optimizasyonunu sağlıyoruz.

 

Sizlere Seo paketleri oluştururken ihtiyaçlarınız doğrultusunda hareket ediyoruz. Sitelerinizdeki SEO uygulamalarını gerçekleştirirken sitelerinizde blog oluşturarak, ziyaretçilerinizin faydalanabilecekleri ve sitenizin arama sonuçlarında en yükseklerdeki çıkartacak kaliteli makalelerin yazılmasını sağlıyoruz. Sosyal medyada şirket sayfalarınızı dikkat çekici bir şekilde tasarlayarak ziyaretçilerinize ulaşmanızı amaç ediniyoruz. Hizmetlerimizi başlangıçtan son duruma kadar gösteren ayrıntılı raporları siz değerli müşterilerimizi detaylı bir şekilde sunuyoruz. Hızlı çalışan web siteleri SEO işlemlerini daha kaliteli bir şekilde yapmanıza yardımcı olacaktır. Bizde bunun için müşterilerimizin hosting ihtiyaçlarını karşılayarak internet dünyasında hızlı erişimlerini sağlıyoruz. Kupa Medya Bilişim Danışmanlık ve Ajans Hizmetleri olarak müşterilerimizin en yükseğe tırmanmaları için çalışıyoruz. 

teklif iste2
form aç form kapat

TEKLİF İSTEYİN

KREATİF ÇÖZÜMLER

EKİBİMİZDE UZMAN KADROMUZ İLE SİZLERLERLEYİZ!

GÖNDER