PROJE YÖNETİMİ

Proje Danışmanlığı, proje hedeflerini en verimli şekilde gerçekleştirmeniz için proje boyunca proje yönetiminiz ve uygulama ekibinize destek veren, proje yönetimi ve uygulama deneyimine sahip eğitimli kişidir. Proje danışmanı, şirketinizin genel çalışma prensipleri doğrultusunda, araç, gereç ve ekipmanları etkili bir şekilde kullanarak, işçi sağlığı, iş güvenliği ve çevre koruma düzenlemelerine ve mesleğine verimlilik ve kalite gereklerini uygun olarak yapan kişidir. Proje danışmanlarının görevleri şu şekildedir: Proje danışanı proje içerisindeki çalışma paketlerinin her birinin kendine özgü çalışmalarının uygulama zamanlarında, aksamalara izin vermeden istenilen hedeflere ulaşmada rehberlik yapmaktadır. Ortaya çıkabilecek olumsuz durumları önce tahmin ederek analiz eder projede geri dönüşleri sağlar ve dolayısı ile zaman kaybını önlemektedir. Proje uygularken ve yönetimini gerçekleştirirken çalışmanın düzeyine hakim olduğu için, proje ekibi en iyi şekilde yönlendirmektedir.

 

Oluşturmak istediğiniz projelerinizi gerçekleştirirken, sürecin hızlanması için Proje Danışmanlığı hizmetine ihtiyaç duyarsınız. Projedeki iş ve işlemlerin uygulanması ile ilgili, personel çalıştırılması, diğer kurumlarla ilişkiler, eğitim mevzuatları, sigorta işlemleri, mal ve hizmet alımlarındaki yasal prosedürler, tanıtım ve görünürlük kuralları, projenin sürdürülebilirliği gibi teknik ve mali konularda proje ekibini detaylı bir şekilde inceleyerek desteklemektedir. Meslek alanın ile ilgili gelişmeleri takip ederek gerek zamanda bu istekleri uygulamaktır. Buna benzer bir çok işlemi yerine getirmektedir. Proje, çalışma alanlarında olan bir soruna çözüm bularak ya da ortaya çıkan fırsatları değerlendirmeye yönelik, bir ekibin, başlangıcı ve bitişini belirli bir süre ve sınırlı bir bütçe dahilinde, bir takım kaynaklar kullanarak, toplumsal faydayı ve kaliteyi göz önünde bulundururken olası riskleri yönetmek şartıyla, tanımlanmış bir kapsama uygun amaç ve hedefler doğrultusunda özgün bir planı başlatarak, yürütme, kontrol etme ve sonuca bağlama süreçlerini gerçekleştirir.

 

Kupa Medya Bilişim Danışmanlık ve Ajans Hizmetleri bünyesinde bulunan Proje Danışmanlığı birimi ile projelerinizi başlangıçtan sona kadar takip ederek hızlı bir gelişim göstermeniz için sizlere hizmet vermekteyiz. Hizmet alanlarımızda bulunan danışmanlık sayesinde değerli müşterilerimizin kafalarında oluşan soru işaretlerine çözümler bularak istenilen düzeyde verimli çalışmaların gerçekleşmesini sağlıyoruz.

teklif iste2
form aç form kapat

TEKLİF İSTEYİN

KREATİF ÇÖZÜMLER

EKİBİMİZDE UZMAN KADROMUZ İLE SİZLERLERLEYİZ!

GÖNDER