ÖZEL PROJE YAZILIMLARI

Özel proje yazılımları, kurumsal şirketleri tanıtan veya e-ticaretten fazlasını sunarak farklı taleplerinizi başarılı bir şekilde yerine getiriyoruz. Şirketlerin içinde bulunduğu iletişimleri ve iş sürecinin takibi için farklı proje ihtiyaçları olabilmektedir.  Kupa Medya Bilişim Danışmanlık ve Ajans Hizmetleri olarak müşterilerimizin ihtiyaçları ve istekleri doğrultusunda özel tasarımlar yaparak müşterilerimizin memnun olmalarını sağlıyoruz. Bir hizmet sunarken müşterilerimizin şirket içinde yapmak ve uygulamak istedikleri birden çok farklı talepleri ve ihtiyaçları karşılamak için benzersiz tasarımlar yapılmaktadırlar. Yazılımlarımızı şirketlere özel olarak benzersi bir şekilde tasarlamaktayız. Bu yazılımlar sayesinde istediğiniz her şeye sanal bir ortam içerisinde ulaşabileceksiniz. Müşterilerimiz web sitelerini kullanarak kendilerine takipçi veya müşteri kitlesi kazanabilir.

 

Arama motorları ile ilişkilerinizi en yüksekte tutmak için bir SEO yazılımı yapabilir ve bayilerinizin vermiş olduğu siparişleri otomatik hale getirebiliriz. Bu sistemler farklı yazılım programlar ile birlikte özel yazılımcılarımız tarafından tasarlanmaktadır. Özel proje yazılımları sayesinde ihtiyaç duyduğunuz sistemlere en iyi şekilde ulaşabilir ve verimli çalışmalar gerçekleştirebilirsiniz. Sisteminizin sorunsuz bir şekilde çalışması için eksiklerinizin giderilmesi için siz değerli müşterilerimize 7/24 destek vermekteyiz.  Kupa Medya Bilişim Danışmanlık ve Ajans Hizmetleri olarak 2014 yılından bu yana yüzlerce firma ile profesyonel bir şekilde çalıştık ve her geçen gün projelerimizi ihtiyacı olan firmalara göstermeye devam ediyoruz. Sürekli gelişim yaşayan yapımız ile teknolojik çağa ayak uydurmak için bünyemizi sürekli güncelliyoruz.

 

Özel proje yazılımları, müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre tasarlanmaktadır. Bu tasarımları yaparken dikkat edilmesi gereken bazı kurallar vardır. Bu kuralar; farklı sistemler ait versiyonlar kullanılmamalı, özgün sistemler profesyonel yazılımcılar tarafından yazılmalıdır, her türlü yoğunluğa karşı oluşabilecek sorunların önceden test edilmesi gerekir, oluşturulan sistemler sürekli güncellenmeli ve erişimi her an sağlanmalıdır, sistemlerin güvenlik açıkları kapatılmalı ve güvenlik duvarları her an kontrol edilip güçlendirilmelidir. Kupa Medya Bilişim Danışmanlık ve Ajans Hizmetleri olarak özel projeleri destekleyerek , müşterilerimizin ihtiyaçlarını profesyonel yazılımcılarımız ile birlikte halledebiliyoruz. İçeriklerinizin tasarlanması ve güvenlik sorunlarınızın halledilmesi için profesyonel ekibimiz ile birlikte gece gündüz durmadan çalışmalarımıza devam ediyoruz.

teklif iste2
form aç form kapat

TEKLİF İSTEYİN

KREATİF ÇÖZÜMLER

EKİBİMİZDE UZMAN KADROMUZ İLE SİZLERLERLEYİZ!

GÖNDER