KATALOG TASARIMI

Katalog tasarımı, baskı işlerinizi özel olarak tasarlayarak gramajlarını ve farklı sayfalarınızı kaliteli bir şekilde yerine getiriyoruz. Kağıt kalitesini en üst düzeyde tutarak tasarım çizgisine önem vererek farklı tasarımlar ortaya koyuyoruz. Logolarınıza farklı değişikler yaparak kaliteyi üst düzeyde tutarak sizleri en özel tasarımlar ile memnun ediyoruz. Müşterilerimizin istekleri ve ihtiyaçları doğrultusun içeriklerini profesyonel grafik tasarımcılarımız ile tasarlıyoruz. Tasarımlarınızı yaparken ön ve arka kapak tasarımlarına öncelikle önem vererek çalışmalarımıza buralardan başlıyoruz. Müşterilerimize ilk başta farklı tasarımlar sunarak karar vermelerini sağlıyoruz. İç tasarımları kullanmış olduğunuz içerikler ile bağdaştırarak özel olarak tasarlıyoruz. Görsellerinizin renk düzeylerini en üst düzeyde tutarak sizlerin de müşterilerinize kaliteli bir hizmet sunmanızı sağlıyoruz.

 

Katalog tasarımlarınızı özel olarak tasarladıktan sonra bu tasarımlarımızı bilgisayar üzerinde müşterilerimize sunuyoruz. Ve onay aldığımız tasarımlarımızı müşterilerimize teslim ediyoruz. Katalog tasarımı ihtiyacı olan müşterilerimizin içerikleri doğrultusunda hareket ediyoruz. Müşterilerimizin yazılı onaylarını alana kadar çalışmalarımıza devam ediyoruz. Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak müşterilerimizin daima mutlu olmasını sağlıyoruz. Katalog baskılarını yüksek teknolojiye sahip baskı tesislerinde gerçekleştiriyoruz. Tasarımlarınızı uzman tasarımcılarımız ile hazırlayarak sizlerin en iyi şekilde hizmetlerimizden yararlanmanızı sağlıyoruz. Tasarımdan baskıya kadar tüm süreçleri en iyi şekilde gerçekleştirerek müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru ve kaliteli bir şekilde tamamlıyoruz. Fiyatlarımızı müşterilerimizin istekleri doğrultusunda planlayarak, kullanılan kağıt, tasarım ve baskı kalitesine göre fiyatlandırıyoruz.

 

Katalog tasarımı, şirketler veya markaların en iyi şekilde ürün ve hizmetlerini tanıtmak amacıyla içeriklerinin detaylı olan basılı reklamlara denir. Kataloglar markalar önem oluşturmakla birlikte geniş kitlelere yayılması için bir araçtır. Kataloglar reklamınızı yapar ve kaliteli kataloglar ürünlerinizi müşterilerinize tanıtmanıza yardımcı olur. Katalogda ürünlerin detayları ve şirket hakkında bilgiler verilmektedir. Markalarınızı yüz yüze iletişim kurmadan kaliteli bir şekilde kataloglar sayesinde etki bir şekilde tanıtabilirsiniz. Kataloglar geniş içerikleri ile şirketleri ve markaları daha detaylı anlatmanıza yardımcı olmaktadır. Kupa Medya Bilişim Danışmanlık ve Ajans Hizmetleri olarak müşterilerimizin katalog ihtiyaçlarını onların isteklerine göre özel olarak tasarlayarak, kaliteli hizmetimizi oluşturduğumuz harika içerikler ile onlara göstermekteyiz.

teklif iste2
form aç form kapat

TEKLİF İSTEYİN

KREATİF ÇÖZÜMLER

EKİBİMİZDE UZMAN KADROMUZ İLE SİZLERLERLEYİZ!

GÖNDER