İNTRANET YAZILIMLAR

Intranet yazılım, şirketlerin ihtiyaçlarını hızlı bir şekilde gidermeleri için şirket içinde yapılan uygulamalara denilmektedir. Bu tür yazılımlar şirketlerin sunucuları ile çalışmaktadır. Şirketlerin ihtiyaçlarına göre özel olarak yapılan bu yazılımlar şirketlerin hızlı bir şekilde ilerlemelerini sağlamaktadır. Şirket içinde yapılacak işlemlerin daha hızlı yapılması için yapılan yazılımlardır. İçerik paylaşımı, haberleşme gibi işlerin hızlı bir şekilde yapılmasına yardımcı olur. Müşterileri ait projeler, kaynaklar bu uygulama içerisinde tasarlanabilmektedir. Bu tür yazılımla şirketleri verimliliğini arttırdığından dolayı her geçen gün yayılım alanını genişletmektedir. Yazılımların içeriğinde siz izin verdiğiniz sürece hareket edilir. Kişisel veri takibi yapabilirsiniz. Olabilecek aktiviteleri şirket içinde duyuru yapabilirsiniz. Şirket personellerinin bilebileceği şirket bilgilerinin yayınlanmasını sağlayabilirsiniz.

 

Şirketlerin, bayileri ve çalışanları ile birlikte hareket edebilmesini sağlayan yazılımlara ıntranet yazılım denir. Masaüstü yazılımların tam verimliliği veremediği için kısıtlı kullanımlardan sıkılan şirketler web tabanlı yazılımlara yönelmektedir. Özel olarak tasarlanan bu yazılımlar herhangi bir kısıtlamaya maruz kalmadan geniş bir portföyde işlerini halletmenize yardımcı olur ve şirket çalışanlarınız ile birlikte her türlü işi yakından takip etmenizi sağlamaktadır. Sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda oluşturulan uygulamalarda  gereksiz bilgilerden kaçınıp sade ve doğal olması gerekmektedir. Kurumsal firmaların öncelikle talep ettiği bu yazılımlar sayesinde gereksiz bilgilerden kaçınıp şirket içi analizleri ve işleri yakın bir şekilde takip etmenizi sağlıyoruz. İstediğiniz verilere ulaşarak işgücünü azaltıp hızlı bir şekilde ilerlemenizi amaçlıyoruz.

 

Intranet yazılım, şirket içinde her türlü verinin yakından takip edilmesini sağlamaktadır. Şirketlerin  içinde kullanacakları web uygulamalarının kapalı ağda kendi sunucuları ile kullanılmasına denir. Kimsenin ulaşamayacağı sizlerin izinleri doğrultusunda hareket edilen bu uygulamalar uzman yazılımcılar tarafından yapılmaktadır. Kupa Medya Bilişim Danışmanlık ve Ajans Hizmetleri olarak şirketlerin kurum içi ihtiyaçlarını giderebilmek için bu yazılımları yazarak istediğiniz sistemi oluşturuyoruz. Günümüzde şirketler masaüstü programları ile işlerini detaylı bir şekilde halledemiyor. Şirketler bu uygulama sıkıntılarını halledebilmek için bizler ile görüşebilirsiniz. Profesyonel yazılımcılarımız mükemmel uygulamalara  sahip olmak için bizler ile görüşebilirsiniz. Şirket içi işlemlerinizde hızlı hareket etmenizi sağlamak için sizlere özel yazılımlar tasarlıyoruz.

teklif iste2
form aç form kapat

TEKLİF İSTEYİN

KREATİF ÇÖZÜMLER

EKİBİMİZDE UZMAN KADROMUZ İLE SİZLERLERLEYİZ!

GÖNDER