İNSTAGRAM REKLAMLARI

Instagram reklamları, her geçen gün dünya üzerinde kullanıcısı artan popüler uygulamalarından biri de Instagram’dır. Instagram insanların fotoğraf paylaşımı yaparak takipçileri ile etkileşim kurmasını sağlayan bir sosyal medya uygulamasıdır. Dünyanın reklam alanında en büyük platformlarından biridir. Şirketinizin ürünlerini ve hizmetlerini geniş kitlelere ulaştırabileceğiniz bir reklam aracı olarak da sizlere hizmet vermektedir. Hedefleriniz ve bütçelerinize göre reklamlar sayesinde ilgilenen kitlelere ulaşabilirsiniz. Bu reklamlar sayesinden ürünlerinizi ve hizmetlerinizi tanıtabilir, oluşturmuş olduğunuz markayı yayabilir, web sitenize trafik sağlayabilir, müşterileriniz ile iletişime geçerek büyük kazançlar elde edecek geri dönüş alabilirsiniz. Instagram’da farklı reklam çeşitleri bulunmaktadır.  Bu reklamlar şu şekildedir; yüksek çözünürlüğe sahip fotoğraflar ile reklama çıkma, 30 saniye süren videolu reklamlardır.

 

Reklam hizmeti almak isteyen şirketler Instagram reklamları ile ilgili geniş bilgiyi bizlerden alabilirsiniz. Instagram reklam hizmetlerini her türlü firmanın kullanacağı şekilde dizayn etmiştir. Bu reklam hizmetlerini birkaç aşamada sunmaktadır. Her geçen gün reklam servisleri çoğu kullanıcıya açılmaktadır. Artık Instagram’daki reklamlar ile Facebook reklamları ortak bir şekilde oluşturabiliyor. Reklamlar kullanıcıların takip ettikleri hesaplar tarafından paylaşılmakta olan görseller ile birlikte gösterilmektedir. Reklamlar oluşturulurken seçilen kareleri göre formatlanmaktadır. Her geçen gün yeni takipçiler edinen Instagram ulaşabileceğiniz hedef kitlelerin artmasıyla popüler bir hale gelmiştir. Herkesin kullanacağı bir uygulama olan Instagram şirketlerin vazgeçilmez bir reklam alanı haline gelmektedir.

 

Dünyanın her yerinden kullanıcıya sahip Instagram sayesinde insanlar geniş kitlelere ulaşabiliyor ve şirketlerde geri dönüşüm sağlayacak büyük satışlar gerçekleştiriyor. Instagram reklamları, istediğiniz hedef kitlenizi ulaşmanız için sizlere yardımcı olmaktadır. Her geçen gün artan takipçisi ile popüler bir halde olan Instagram, şirketlerin hızına hız katarak büyümelerine ve markalarını akılda kalıcı hale getirmeye yarıyor. Sizlerde ürünlerinizi ve hizmetlerinizi en iyi şekilde reklam ederek büyük kazançlar elde etmek istiyorsanız bizlere ulaşabilirsiniz. Kupa Medya Bilişim Danışmanlık ve Ajans Hizmetleri olarak müşterilerimizin reklamlarını düzenliyor ve onlar için yüksek çözünürlükte görseller hazırlayarak Instagram’da geniş kitlelere ulaşmalarına yardımcı oluyoruz. Satış rekorları kırmak isteyen firmalara hizmet vermeye devam ediyoruz. 

teklif iste2
form aç form kapat

TEKLİF İSTEYİN

KREATİF ÇÖZÜMLER

EKİBİMİZDE UZMAN KADROMUZ İLE SİZLERLERLEYİZ!

GÖNDER