BÖLGESEL SEO

Bölgesel seo, istediğiniz bölgelerde en üst sıralarda çıkmak için Google arama motoru başta olmak üzere bir çok arama motorunda zirveye gitmenize yardımcı olarak anahtar kelimede web sitenizi potansiyel müşterileriniz ile karşılaşmanız için tasarlıyoruz. Türkiye’deki bütün illerin ve ilçelerin adları yazılarak arama yapılmasına bölgesel seo denmektedir. Bölgesel seo çalışmalarınızın Google tarafından algılanması için web sitenizin SEO’ya uygun olarak tasarlanması ile olmaktadır. Seçmiş olduğunuz kelimelerin yoğunluğuna göre web sitenizin 1. sayfaya getirilmesi farklı zaman eşiklerinde olmaktadır. Local SEO’nun Türkçedeki karşılığı yerel seo olarak adlandırılmaktadır. Bu tür çalışmalar ülkemizde yeni yükselen bir çalışmadır. Yurtdışı ülkelerinde birkaç yıl öncesinden bu çalışmaların yapılmasına başlanmıştır. Bu optimizasyonu sayesinde markalar kalıcı hale geliyor ve büyük, küçük şirketler kitlelerini büyütmeye devam ediyor.

 

Bölgesel seo sayesinde arama sonuçlarında harita ve kullanmış olduğunuz mekan bilgileri arama yapılan bölgelerde geniş olarak çıkmaktadır. Google arama sonuçlarında her geçen gün yükselmek birden çok kriterlere bağlıdır. Yapılama SEO çalışmaları bağımsız olarak hizmet veren bölgesel arama optimizasyonları ile yapılmalıdır. Farklı algoritmalar üretilerek bu çalışmalar yürütülmektedir. Şirketlerin arama motorlarında üst sıraya çıkmasını sağlayan uygulamalar şunlardır: Google rehberine firma eklenir. Kaliteli yerel site rehberlerine firma eklenir. Google harita oluşturucu kullanılarak arama sonuçlarında çıkabilirsiniz. Farklı arama motorları için tanıtım yazısı hazırlayın. Müşterilerinizden yer bildirimi yapmalarını isteyebilirsiniz. İletişim sayfalarınızda bulunan haritalara adreslerinizi eklemelisiniz.

 

Dünyada her geçen gün hızlı bir şekilde ilerleyen internet birçok firma ve markayı harekete geçirmektedir. Bu hızlı harekete ayak uydurmak küçük veya büyük firmalara web sitelerinin arama motorlarında en üst sırada olmasını isterler. Bu isteklerde şirketleri veya markaları bölgesel seo uygulamalarına iter. Detaylı ve uzun çalışmalar sonucunda sizlerde arama motorlarında en üst sıralarda yerinizi alabilirsiniz. Kaliteli bir hizmet alabilmek ve web sitenizin sizlerin istekleri doğrultusunda en üst sırada çıkması için sizlere özel çalışmalar yapabiliriz. Kupa Medya Bilişim Danışmanlık ve Ajans Hizmetleri olarak yapmış olduğumuz birde çok yerel seo uygulaması ile müşterilerimizin memnuniyetini kazanarak ilerlemeye devam ediyoruz.

teklif iste2
form aç form kapat

TEKLİF İSTEYİN

KREATİF ÇÖZÜMLER

EKİBİMİZDE UZMAN KADROMUZ İLE SİZLERLERLEYİZ!

GÖNDER