BANNER TASARIMI

Banner tasarımı, web sitelerinin en önemli unsurlarından biri bannerlardır. Bir web sitesinde reklam olarak kullanılabilir. Sitenizde ürün tanıtımlarınızı geniş kitlelere ulaştırmak içinde kullanabilirsiniz. Bannerlar farklı boyutlarda olabilir. Dünyada belirli standartlar kabul edilmiştir. Bu standartlar IAB kuruluşu tarafından standartlaştırılan 8-12 tane kadar farklı ölçü bulundurmaktadır. Globalleşen dünyadan endüstri standartları her geçen gün değiştiğinden dolayı bu ölçü sayısı her geçen gün artmaktadır. Bannerlar sabit halde olacağı gibi hareketli şekillerde de olmaktadır. Kupa Medya Bilişim Danışmanlık ve Ajans Hizmetleri tasarımlarını yaparken sizlerin pazarlama, görünürlük ve netlik boyutlarını ortaya konarak kaliteli içerikler halinde hazırlanmaktadır. Banner tasarımları genelde dört başlık halindedir. Bu tasarımlar şu şekildedir; HTML5 Banner Animasyon, Flash Banner Animasyon, Animated Gif Bannet Tasarımı ve JPEG Banner Tasarımıdır.

 

Banner tasarımı özgün ve benzersiz olmalıdır.  HTML5 Banner Animasyon, genellikle Google Adwords reklamlarında kullanılır. Google reklamlarınız hareketli ve cihazlarda kaliteli bir çözünürlükte görüntülenmesini sağlayarak, yüksek satışlarınızın artmasına neden olur. Flash Banner Animasyon, mobil cihazlarda Google reklamlarınız için kullanabilirsiniz. Sizlere geniş esneklik sağlayan bu animasyon müşterilerinizi sizlere çekmek için güçlü bir yöntemdir. Animated Gif Bannet Tasarımı, diğer seçenekler kadar önemli olmasa da hala bazı kesimlerce yapılmaktadır. Bu tarz bannerlar çeşitli web sitelerinin desteklemesi ile faaliyet alanını hala devam ettirmektedir. JPEG Banner Tasarımı, sitelerinizde reklam alanlarında yapacağınız duyurular, ürün tanıtımları ve sliderlarınızda kullanmak için yapılmaktadır. Yüksek çözünürlüklü görseller ile dikkat çekmeyi başarabilirsiniz.

 

Web siteleri belirli içeriklerden oluşur . Bir internet sitesi için önemli olanlardan biri de dikkat çekiciliği ile bilinen Banner tasarımıdır. Logolarınızın ve menülerinizin bulunduğu bu alanlar müşterilerinizin ve ziyaretçilerinizin en çok dikkat ettiği alanlardır. Bu tasarımların alanları web sitelerini ölçülerine göre farklılık göstermektedir. Bannerlar web sitelerinin en dikkat çekici yerlerine konulmaktadır. Sitenizi ziyaret eden insanların en çok dikkat edeceği ve ilk göreceği yer bannerlardır. Sizler için istekleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda, kaliteli görseller tasarlayarak, müşterilerinizin dikkatini çekmeyi ve satışlarınızı yükseltmeyi hedefleyerek çalışmalarımızı profesyonel bir şekilde devam ettiriyoruz. 

teklif iste2
form aç form kapat

TEKLİF İSTEYİN

KREATİF ÇÖZÜMLER

EKİBİMİZDE UZMAN KADROMUZ İLE SİZLERLERLEYİZ!

GÖNDER